Comisia Centrală a Olimpiadei Naționale de Științe pentru Juniori

Târgoviște, 3-7 august 2014

Anunț: Membrii Comisiei Centrale vor fi cazați la Hotel King, Bd. Carol nr. 7, tel. 0345.401.480, Târgoviște.

NR.

CRT.

NUMELE ŞI PRENUMELE

INSTITUŢIA DE

ÎNVĂŢĂMÂNT

LOCALITATE/ JUDET

RESPONSABI-

LITĂŢI

1.       

Chiriac Vlad Andrei

Universitatea de Vest

Timișoara

Preşedinte

2.       

Daniela Bogdan

Ministerul Educaţiei Naționale

Bucureşti

Preşedinte executiv

3.       

Gheorghe Costel

Colegiul Naţional "Vlaicu Vodă"

Curtea de Argeş/ Argeș

Vicepreședinte

4.       

Băluţoiu Elena

Colegiul Național „Carol I”

Craiova/Dolj

Membru

5.       

Bogdăneanu Daniela

Colegiul Naţional "Andrei Şaguna"

Braşov/Brașov

Membru

6.       

Burlan Aurelia

Școala Gimnazială ”George Emil Palade”

Ploiești/Prahova

Membru

7.       

Ciubotariu Eva

Liceul Teoretic "Ady Endre"

Oradea/Bihor

Membru

8.       

Mihaela Dinu 

Şcoala Gimnazială   "George Topârceanu"

Mioveni/Argeș

Membru

9.       

Dragomir Ana

Școala Gimnazială  Nr. 3

Slobozia/Ialomița

Membru

10.   

Foia Cecilia

Colegiul Național "Mihai Eminescu"

Iași/Iași

Membru

11.   

Iftode Daniela

Colegiul "Costache Negruzzi"

Iași/Iași

Membru

12.   

Mureșan Rodica

Liceul Greco-Catolic "Iuliu Maniu"

Oradea/Bihor

Membru

13.   

Maiereanu Alina

Colegiul Național "A.I. Cuza"

Focșani

Membru

14.   

Pop Aneta

Liceul Tehnologic "Traian Vuia"

Tăuții Măgherăuș / Maramureș

Membru

15.   

Uliu Florea

Universitatea din Craiova

Craiova/ Dolj

Vicepreşedinte

16.   

Păunescu Victor

Grup Şcolar Industrial „Dacia”

Bucureşti

Membru

17.   

Necuţă Emil

Școala Gimnazială  Nr. 13

Pitesti/ Argeş

Membru

18.   

Tănase Dorina

Grupul Şcolar „Kőrösi Csoma Sándor”

Sfântul Gheorghe/ Covasna

Membru

19.   

Florian Gabriel

Colegiul Naţional “Carol I “

Craiova/ Dolj

Membru

20.   

Ioniţă Nicolae

Colegiul Naţional „Radu Greceanu”

Slatina /Olt

Membru

21.   

Butuşina Florin

Colegiul Naţional „Simion Bărnuţiu”

Şimleul Silvaniei/  Sălaj

Secretar

22.   

Măceşanu Florin

Şcoala Gimnazială „Ştefan cel Mare” 

Alexandria Teleorman

Membru

23.   

Stan Ioan

ISJ Arad

Arad/Arad

Membru

24.   

Moraru Florin

Liceul de Arta

Brăila

Membru

25.   

Cîrstoiu Jeanina

Facultatea de Biologie

Bucureşti

Vicepreşedinte

26.   

Șăitan Traian

Ministerul Educaţiei Naționale

Bucureşti

Membru

27.   

Paraschiv Steluţa

CNEE

Bucureşti

Membru

28.   

Grosu Mariana

Colegiul Național “Sfântul Sava”

București

Membru

29.   

Kerekes Adelhaida

ISJ Cluj

Cluj-Napoca/ Cluj

Membru

30.   

Lazăr Teodora

ISJ Ilfov

Ilfov

Secretar

31.   

Bauman Cristina

ISJ Hunedoara

Deva/Hunedoara

Membru

32.   

Cristian Harcău

Colegiul Național “Traian”

Drobeta Turnu Severin/ Mehedinţi

Membru

33.   

Alexandrescu Florica

Colegiul Național “Ion Creangă”

București

Membru

34.   

Popescu Adriana

ISJ Constanța

Constanța

Membru

35.   

Roşescu Marinela

C.N.L,” Al. Odobescu”

Pitești/Argeș

Membru

36.   

Bartok Eniko

Școla Generală “Molnar Jozsias”

Tg. Secuiesc/ Covasna

Membru

 

Director general,   Mihaela Tania Irimia                             Director,    Monica Cristina Anisie           

 

Inspector   general,                           Inspector   general,                         Inspector   general,    

Daniela Bogdan                                Traian Șăitan                                Sorin Trocaru